Operacje plastyczne – Nowy Sącz

Operacje plastyczne – Nowy Sącz
Operacje plastyczne – Nowy Sącz
1 vote, 8.00 avg. rating (80% score)

operacje plastyczne (5)Estetyczne operacje
Współczesne społeczeństwo kładzie spory nacisk na wygląd zewnętrzny. Stąd wielu osób w dojrzałym wieku decyduje się na różne zabiegi, które mają je niejako odmłodzić.

Są to różnego rodzaju operacje plastyczne, które wchodzą w skład chirurgii estetycznej, kosmetycznej czy plastycznej, ponieważ wszystkie nazwy funkcjonują na równi. Do najpopularniejszych zabiegów należy lifting twarzy. Polega on na korekcie twarzy i szyi oraz pozbyciu się nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz opadającej skóry. Najczęściej łączony jest też z korektą powiek czy nosa. Wtedy efekt jest najbardziej pełny i satysfakcjonuje pacjenta.

W zakres ten wchodzi też np. liposukcja. Jest to dość skomplikowana operacja, podczas której usuwa się z wybranych partii ciała zbędną tkankę tłuszczową. Często połączone jest to też z późniejszym podnoszeniem czy usunięciem skóry, bo często zdarza się, że skóra wiotczeje po operacji np. w okolicy brzucha. Zależne jest to jednak od wielu czynników jak np. stan zdrowia czy wiek pacjenta.

Podobne wpisy o medycynie oraz zdrowiu:

About

Tagi: standy eliptyczne cena druku, rozstępy biceps, Fotoprzekaźnik Sick, orienteering miejski na imprezę integracyjną, Porównanie 2016 technorattan kontra polipropylen, żwir siany ostrów, zerwany triceps, lpk208, kreda sisa, Fotoodmładzanie żary, endoskop laryngologiczny sinutronic